اکسپت و چاپ مقاله SCOPUS

اکسپت و چاپ مقاله SCOPUS

  زمان مطالعه  ۲ دقیقه

در این مقاله در مورد اکسپت و چاپ مقاله SCOPUS در موسسه طلای کاغذی صحبت می شود.

  چاپ مقاله   نجفی     ۳ سال پیش

یکی از نگرانی های امروزه اهالی علم و دانشگاهیان داشتن مقاله در مجله ای معتبر و علمی است به خصوص داشتن مقالاتی که اعتبار بالای علمی دارند، مانند مقالات ISI، ISC و SCOPUS.  دلایل اهمیت مقاله به این شرح است:

 • داشتن مقاله 1.5 تا 2 نمره پایان نامه ارشد را به خود اختصاص داده است.
 • در مصاحبه دکتری برای بالا بردن شانس قبولی بهتر است مقاله داشته باشید
 • در دوره دکتری برای اینکه بتوانید تز دکتری خود را ارائه دهید ملزم به ارائه یک یا دو مقاله معتبر هستید.
 • اگر قصد گرفتن بورسیه و یا ادامه تحصیل در دانشگاه های خارجی را دارید حتما باید حداقل یک مقاله داشته باشید تا بتوانید با موفقیت در آنجا قبول شوید.

اکسپت و چاپ مقاله SCOPUS 

چاپ مقاله در هر مجله ای نمی تواند نتیجه خوب و دلخواه را برای شما داشته باشد. انتخاب مجله باید به دقت انجام شود. انواع مختلفی از مجله وجود دارد که یکی از معتبر ترین مجلات علمی، مجلات اسکوپوس هستند. اسکوپوس موسسه ای علمی است که جزو چهار موسسه اصلی دنیا در نمایه کردن مجلات علمی است و مقالات چاپ شده در مجلات آن از اعتبار علمی بالایی در ایران و دنیا برخوردار هستند و داشتن مقاله SCOPUS می تواند جایگاه علمی دانشجو و پژوهشگر را به میزان زیادی ارتقا دهد. مجلات اسکوپوس معیارها و استانداردهای دقیق علمی را برای چاپ مقالات دارند و تمامی مقالات به دقت و سختگیرانه مورد ارزیابی قرار می گیرند تا اجازه چاپ شدن پیدا کنند. به همین دلیل است که آشنایی کامل با این مجلات و انتخاب درست و آگاهانه آن ها لازمه موفقیت در داشتن مقاله اسکوپوس خواهد بود.

یکی از مواردی که اکثر دانشجویان با آن درگیر هستند، نگرانی از اکسپت و چاپ نشدن مقاله هایشان است. موسسه طلای کاغذی با تجربه فراوانی که در این زمینه دارد می تواند با تضمین کامل 100 درصدی شما را در مسیر اکسپت و چاپ مقاله SCOPUS همراهی کرده و در این راه به شما کمک کند.

موسسه طلای کاغذی تمامی مراحل انتخاب مجله، ارسال آن تا مرحله چاپ شدن مقالات شما را به عهده می گیرد. ما تضمین می دهیم که مجلاتی که برای شما انتخاب می شوند همگی دارای اعتبار بالای علمی و مناسب با مقاله شما خواهند بود. از طرف دیگر تمامی مکاتبات انجام شده با مجله در خصوص چاپ مقاله در صورت درخواست به نویسنده و محقق محترم ارسال شود. موسسه طلای کاغذی با تجربه بالایی که دارد می تواند به شما در مسیر اکسپت و چاپ مقاله SCOPUS کمک کند و به شما اطمینان می دهیم که در پایان همکاری با موفقیت اکسپت و چاپ مقاله SCOPUS شما انجام می گیرد.

هزینه دریافتی موسسه برای تمامی مراحل ارسال مقالات SCOPUS ، پیگیری روند اکسپت آن ها تا به چاپ رسیدن مقاله بر حسب نوع مجله انتخابی معمولا از 550.000 تومان تا 2.000.000 تومان متغیر می باشند. همچنین زمان داوری مجلات نیز بین 1 هفته تا 4 ماه متغیر است. بسته به نوع مجله انتخابی در زمان سفارش، هزینه ها و زمان بندیهای آنها نیز بطور دقیق و کامل برای فرهیختگان گرامی اطلاع رسانی خواهد شد.

چگونه سفارشات خود را ثبت کنیم؟

 1. مشاوره  رایگان اولیه برای معرفی و آشنایی با مجلات و ژورنال های معتبر مرتبط با موضوع مقاله شما ( می تواند از طریق ایمیل و یا تماس تلفنی باشد)
 2. ترجمه تخصصی مقاله شما به زبان انگلیسی
 3. ویراستاری گرامری مقاله شما به صورت کاملا تخصصی
 4. قالب بندی مقالات بر اساس شکل و ساختار تعیین شده مجله 
 5. ساب میت و یا ارسال مقاله شما به مجله SCOPUS
 6. انجام مکاتبات و رایزنی های مورد لزوم به منظور پذیرش مقاله با مجلات و ژورنال های مربوطه
 7. پیگیری و اخذ نامه پذیرش از ژورنال و ارسال آن به نویسندگان
 8. در صورت Revise مقاله، ارسال اصلاحات ارائه شده از سوی سردبیر مجله به نویسندگان
 9. ارسال گالی پروف نهایی مقاله به نویسندگان جهت تایید نهایی برای چاپ در مجله و ژورنال مربوطه

   پربازدید ترین