اکسپت و چاپ مقاله JCR

اکسپت و چاپ مقاله JCR

  زمان مطالعه  ۲ دقیقه

اکسپت و چاپ مقاله JCR یکی از موفقیت های است که یک دانشجوی ارشد یا دکتری می تواند بدست آورد.

  چاپ مقاله   نجفی     ۳ سال پیش

امروزه بسیاری از دانشجویان به دنبال چاپ مقاله در یک مجله معتبر می باشد. مقاله در واقع گزارشی است که برای انتشار نتایج تحقیق شما تالیف می شود. بدین سبب می توان گفت که نگارش مقاله بخش مهمی از انجام تحقیق و ارایه جهانی ان می باشد. هنگامی که مقاله تان آماده گردید نوبت به چاپ ان در یک مجله معتبر جهانی میرسد. بدین منظور باید بتوانید مقاله خود را به یک مجله معتبر  بفرستید. مقاله شما در  ابتدا مورد ارزیابی و داوری قرار می گیرد و سپس اجازه چاپ پیدا می کند. 

مجلات JCR بستری مناسب برای چاپ مقالات

نکته ای که مهم می باشد این است که چاپ مقاله در هر مجله ای نمی تواند نتیجه خوب و دلخواه را برای شما به دست دهد. انتخاب مجله باید به دقت انجام شود. زیرا مجله است که اعتبار مقاله را تعیین می کند. انواع مختلفی از مجلات وجود دارند که یکی از معتبر ترین مجلات علمی، مجلات JCR هستند. JCR گروهی از  مجلات ISI هستند که مجلات دارای ایمپکت فکتور را نمایه می کنند. ایمپکت فکتور ضریبی است که تعداد ارجاعات به مقالات یک مجله را مشخص می کند و تا حدودی ملاک ارزشگذاری مجله نیز هست. این نوع مجلات استانداردهای بالایی علمی را دنبال می کنند. به همان نسبت که مقالات JCR ارزش و اعتبار بالای علمی را برای فرد به همراه دارد، چاپ و اکسپت مقاله در این گونه مجلات به سختی صورت می گیرد و داوری های دقیقی روی مقالات ارسالی انجام می شود. به همین دلیل است که آشنایی کامل با این مجلات و انتخاب درست و آگاهانه آن ها لازمه موفقیت در داشتن مقاله JCR خواهد بود.

مقالات JCR چیستند؟

مقالاتی که در مجلات JCR به چاپ می رسند، مقالات JCR نام دارند که همانطور که گفته شد این نوع از مقالات دارای ویژگی های مهمی هستند که در هنگام تنظیم و نوشتن باید به آن ها توجه کنیم.مقالات JCR از لحاظ ساختاری شامل عنوان، چکیده، مقدمه، موارد وروش های تحقیق، نتیجه گیری، بحث و گفتگو و منابع و مآخد می باشند که هر کدام از این موارد باید به دقت تکمیل و تنظیم شوند. هرکدام از این موارد دارای اسلوب و قوانین خاص خودش است که باید برای پذیرفته شدن مقاله رعایت شوند.

اکسپت و چاپ مقاله JCR در موسسه طلای کاغذی

یکی از خدماتی که موسسه طلای کاغذی ارائه می دهد چاپ مقاله JCR است. بسیاری از دانشجویان و دانشگاهیان دغدغه چاپ مقاله را دارند و نمی دانند که برای چاپ آن چه کنند. ما در موسسه طلای کاغذی سعی داریم تا مقاله شما را در یک مجله کاملا معتبر و خوب JCR به چاپ برسانیم. موسسه طلای کاغذی تمامی مراحل انتخاب مجله، ارسال آن تا مرحله چاپ شدن مقالات شما را به عهده می گیرد. ما متعهد می شویم که مجلاتی که برای شما معرفی می کنیم، همگی دارای اعتبار بالای علمی بوده و مناسب با مقاله شما خواهند بود. همچنین تعهد می دهیم که مراحل کار را منظم و بر اساس زمان بندی درست و تعیین شده انجام دهیم. همچنین مکاتبات انجام شده با مجله را در صورت درخواست متقاضی به وی ارایه می دهیم.

موسسه طلای کاغذی با کارشناسان مجربی که در اختیار دارد و تجربه چند ساله خود در این زمینه می تواند به شما در انتخاب مجله JCR مناسب و چاپ مقاله تان در یک مجله کاملا معتبر کمک کند.
یاداور می شویم که 
برای چاپ مقالات JCR ، هیچ هزینه ای از نویسنده مقاله دریافت نمی شود و تنها هزینه ساب میت مقاله (400 هزار تومان) بابت قالب بندی مقاله به فرمت مجله دریافت می شود. در صورت داشتن هر گونه سوالی در زمینه چاپ مقاله می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

   پربازدید ترین