اکسپت و چاپ مقاله ISC

اکسپت و چاپ مقاله ISC

  زمان مطالعه  ۲ دقیقه

یکی از راه های اخذ نمره پایان نامه و تقویت رزومه تحصیلی، چاپ مقاله ISC می باشد.

  چاپ مقاله   نجفی     ۳ سال پیش

شما تحقیقی انجام داده اید و حالا وقت آن رسیده است که گزارش کار خود را در قالب مقاله در دیدرس جامعه علمی قرار دهید.  اما نوشتن و چاپ مقاله از آنچه فکر می کنید سخت تر است. سختی آن هم مراحل گوناگون انجام دادنش است. ابتدا باید مقاله علمی را به صورت کاملا دقیق و بر اساس قوانین حاکم بر مقالات علمی تنظیم کنید. دومین کار این است که مجله ای مناسب با مقاله خود پیدا کنید که از نظر اعتبار علمی در جایگاه خوبی قرار گرفته باشد و سوم باید بتوانید به درستی مقاله خود را به مجله ارسال کنید و پیگیری های لازم را برای چاپ آن انجام دهید. متاسفانه دانشجویان ایرانی به دلیل عدم اگاهی از این مراحل و شیوه های نوشتن و چاپ مقاله همواره به مشکل برمی خورند. مرکز طلای کاغذی در این مقالات خود شما را گام به گام در مسیر نگارش و چاپ مقاله در یک مجله معتبر همراهی خواهد کرد.

مجله ISC چیست؟

چاپ مقاله در هر مجله ای نمی تواند اعتبار علمی را برای شما داشته باشد. دلیلش هم این است که مجله ارزش مقاله را تعیین می کند و اعتبار مقاله به معتبر بودن مجله وابسته است. در نتیجه انتخاب مجله باید به دقت انجام شود. انواع مختلفی از مجلات وجود دارد که یکی از معتبر ترین مجلات علمی، مجلات ISC هستند.  ISC یا پایگاه استنادی جهان اسلام، چندین سال است که در زمینه نمایه کردن نشریات علمی چاپ شده در کشورهای اسلامی فعالیت می کند و امرزوه جزو چهار پایگاه اصلی ایندکس کننده مقالات علمی محسوب می گردد.

مقاله ISC کدام است؟

مقالات چاپ شده در مجلات ISC از اعتبار علمی بالایی در ایران و دنیا برخوردار است و به مقاله ISC معروف هستند. داشتن مقاله ISC می تواند جایگاه علمی دانشجو و پژوهشگر را به میزان زیادی ارتقا دهد. مجلات ISC معیارها و استاندارده ای دقیق علمی را برای چاپ مقالات دارند و تمامی مقالات به دقت و سختگیرانه مورد ارزیابی قرار می گیرند تا اجازه چاپ شدن پیدا کنند. به همین دلیل است که آشنایی کامل با این مقالات و درست نوشتن و تنظیم کردنشان کلید موفقیت در چاپ مقاله ISC می باشد. یک مقاله ISC دارای ساختار منظم و علمی است که شامل عنوان، چکیده، مقدمه، روش تحقیق، بحث و نتیجه گیری و منابع و مآخد می باشد که هرکدام از این موارد باید به دقت تکمیل شود تا مقاله شما پذیرفته شود. از طرفی برخی مجله های قوانین خاص خود را در نحوه نوشتن بخش های مقاله دارند که باید در هنگام ارسال مقاله به آن دقت شود.

اکسپت و چاپ مقاله ISC در موسسه طلای کاغذی

یکی از خدماتی که موسسه طلای کاغذی ارایه می دهد، چاپ مقالهISC است. امروزه بسیاری از دانشجویان به خصوص دانشجویان دوره های تحصیلات تکمیلی دغدغه چاپ مقاله را دارند و ممکن است در این زمینه به خصوص انتخاب و ارسال به مجله معتبر سردرگم باشند. موسسه طلای کاغذی با تجربه فراوانی که در این زمینه دارد و کارشناسان متخصصی که در این موسسه فعال هستند، می تواند شما را در مسیر اکسپت و چاپ مقاله ISC همراهی کند. ما به شما در این زمینه تضمین 100 درصدی می دهیم.کافی است طبق مراحل زیر پیش بروید:

  • مشاوره اولیه با کارشناسان
  • ترجمه تخصصی مقاله
  • ویراستاری گرامری مقاله
  • قالب بندی مقالات بر اساس ساختار مجله 
  • ساب میت یا ارسال مقاله 
  • پیگیری و اخذ نامه پذیرش از مجله
  • ارسال اصلاحات ارائه شده از سوی سردبیر مجله به نویسندگان 
  • ارسال گالی پروف نهایی مقاله به نویسندگان 

هزینه دریافتی موسسه برای تمامی مراحل ارسال مقالات ISC ، پیگیری روند اکسپت آن ها تا به چاپ رسیدن مقاله بر حسب نوع مجله انتخابی معمولا از 550.000 تومان تا 2.000.000 تومان متغیر می باشند. همچنین زمان داوری مجلات نیز بین 1 هفته تا 4 ماه متغیر است. بسته به نوع مجله انتخابی در زمان سفارش، هزینه ها و زمان بندیهای آنها نیز بطور دقیق و کامل برای فرهیختگان گرامی اطلاع رسانی خواهد شد. 

   پربازدید ترین