اکسپت و چاپ مقاله  PUBMED

اکسپت و چاپ مقاله PUBMED

  زمان مطالعه  ۳ دقیقه

چاپ مقاله در مجلات نمایه شده در پایگاه PUBMED ، برای دانشجویان رشته های پزشکی و زیر مجموعه آن بسیار حائز اهمیت می باشد.

  چاپ مقاله   نجفی     ۳ سال پیش

اگر تحقیق خود را انجام داده اید بهتر است به فکر تبدیل آن به مقاله و چاپ در مجله ای معتبر، باشید. دلیلش هم مشخص است.  1.5 تا 2 نمره پایان نامه ارشد،  شرط ارائه تز دکتری، موفقیت در مصاحبه دکتری، افزایش شانس در کسب بورسیه و پذیرش در دانشگاه های خارجی و تقویت رزومه تحصیلی از مواردی است که داشتن مقاله برای شما به ارمغان خواهد آورد. با این حساب داشتن مقاله بسیار اهمیت دارد. ولی فرد ابتدا باید با نحوه نگارش مقاله، نحوه انتخاب مجله مناسب و همچنین با نحوه ارسال و پیگیری های لازم برای چاپ مقاله آشنا باشد تا بتواند با موفقیت مقاله ای چاپ شده داشته باشد. امروزه شاهد آن هستیم که بسیاری از دانشجویان ایرانی به دلیل عدم اگاهی لازم در این زمینه نگران چاپ کردن مقاله هستند. در ادامه قصد داریم تا شما را با شیوه اکسپت و چاپ مقاله  PUBMED آشنا کنیم.

پابمد چیست؟

هر مجله ای مناسب چاپ کردن مقاله نیست؛ زیرا اعتبار علمی مقاله در حد زیادی به مجله ای که در آن چاپ می گردد وابسته است. به این دلیل انتخاب مجله باید به دقت انجام شود. مجلات گوناگونی وجود دارد که یکی از معتبر ترین مجلات علمی، مجلات PUBMED هستند. این مجلات که مخصوصا دانشجویان پزشکی به دنبال چاپ مقاله در آن ها هستند از معتبر ترین مجلات جهانی است. PUBMED موسسه ای وابسته به کتابخانه ملی پزشکی آمریکا می باشد که مجلات علمی در رابطه با پیراپزشکی و پزشکی را نمایه می کند.  مجلات پابمد به صورت تخصصی در زمینه پزشکی و پیراپزشکی فعالیت می کنند و جزو چهار موسسه معتبر جهانی است که به نمایه کردن مجلات علمی پزشکی مشغول می باشد.

مقاله پابمد چیست؟

مقالاتی که در مجلات PUBMED به چاپ می رسند به مقالات پابمد معروف هستند. مقالات پابمد برای چاپ و اکسپت شدن مورد ارزیابی های دقیق علمی قرار می گیرند و استاندارد های بالایی برای پذیرش مقاله دارند. به همین دلیل است که چاپ مقاله در آن ها ممکن است زمان بر و سخت باشد. به این دلیل توصیه می شود که انتخاب مجله و سطح علمی آن به دقت انجام شود. این مقالات دارای ساختار منظم و قانونمندی است که آشنایی با این ساختار و تنظیم اصولی مقالات کلید اکسپت شدنشان در مجلات پابمد می باشد. ساختار اساسی این مقالات شامل عنوان، چکیده، مقدمه، روش تحقیق، نتیجه گیری و منابع و مآخذ می باشد که هر کدام باید با رعایت شروط لازم برای نگارش آن ها تنظیم شود.در این صورت خواهد بود که مقاله شانس پذیرفته شدن از طرق این مجلات را خواهد داشت

اکسپت و چاپ مقاله  PUBMEDدر موسسه طلای کاغذی

اگر شما نیز قصد چاپ مقاله در مجلات پابمد را دارید، کا را به موسسه طلای کاغذی بسپارید. مطمئن باشید که موسسه ما تمامی مراحل چاپ مقاله که شامل انتخاب مجله، ارسال آن تا مرحله چاپ شدن مقالات است، را به عهده خواهد گرفت. این موسسه با کارشناسان مجربی که در این زمینه دارد و تجربه بالایی که برای چاپ و اکسپت مقالات در مجلات پابمد دارد، به شما برای اکسپت و چاپ مقاله  PUBMED کمک خواهد نمود.  اطمینان خاطر داشته باشید که بهترین مجله برای مقاله تان انتخاب خواهد شد. در صورت داشتن هر گونه سوالی می توانید با کارشناسان ما از طریق ایمیل یا تماس تلفنی در ارتباط باشد.
ما در موسسه طلای کاغذی علاوه بر خدمات چاپ مقاله، خدمات ترجمه تخصصی نیز داریم که می توانیم مقالات شما را ابتدا توسط مترجمان با تجربه در رشته خودتان، به زبان انگلیسی ترجمه کرده و سپس برای ارسال به مجله آماده نماییم. 
تمامی مراحل داوری مقاله شما در مجله توسط کارشناسان ما پیگیری و نتایج ان از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد. در نهایت نامه اکسپت مقاله شما از طریق ایمیل برای شما ارسال می شود.
هزینه دریافتی موسسه برای تمامی مراحل ارسال مقالات PUBMED ، پیگیری روند اکسپت آن ها تا به چاپ رسیدن مقاله بر حسب نوع مجله انتخابی معمولا از 550.000 تومان تا 2.000.000 تومان متغیر می باشند. همچنین زمان داوری مجلات نیز بین 1 هفته تا 4 ماه متغیر است. بسته به نوع مجله انتخابی در زمان سفارش، هزینه ها و زمان بندیهای آنها نیز بطور دقیق و کامل برای فرهیختگان گرامی اطلاع رسانی خواهد شد. 

   پربازدید ترین