خدمات چاپ کتاب

خدمات چاپ کتاب

  زمان مطالعه  ۲ دقیقه

موسسه طلای کاغذی با ارائه خدمات چاپ کتاب و انجام تمامی مراحل ان، شما را در چاپ کتابتان یاری می رساند.

  چاپ کتاب   نجفی     ۱ سال پیش

برای تقویت رزومه تحصیلی راه های مختلفی وجود دارد. چاپ مقاله و چاپ کتاب از این دست موارد هستند. اگر می خواهید در مصاحبه دکتری موفق شوید داشتن یک کتاب می تواند کمک بزرگی به شما کند. سهم کتاب در مصاحبه دکتری 4 نمره از 40 نمره سوابق پژوهشی می باشد که نمره قابل توجهی است. همچنین برای ادامه تحصیل در خارج و گرفتن پذیرش در آنجا امتیاز مثبتی برای شما خواهد بود. در کل داشتن کتاب می تواند به شما در موفقیت های تحصیلی و آینده تان کمک بزرگی بکند. پس توصیه می کنیم که حتما به چاپ کتاب فکر کنید و نگران سختی مسیر چاپ آن نباشید.
چاپ کتاب دارای مراحل گوناگونی می باشد که باید این مراحل به ترتیب طی شوند تا کتاب شما به چاپ برسد. در ادامه با مراحل مختلف چاپ کتاب آشنا می شویم.

مراحل چاپ کتاب

موضوع مهمی که تمامی دانشجویان و تمامی کسانی که قصد چاپ کتاب را دارند باید به آن توجه کنند این است که کتاب باید مراحل گوناگونی زیادی را پشت سر بگذارد تا بتواند منتشر شود.مراحل کلی چاپ کتاب شامل موارد زیر است:

  1. ویراستاری کتاب
  2. حروف چینی و صفحه آرایی
  3. اخذ مجوز چاپ از اداره فرهنگ و ارشاد
  4. اخذ شابک و فیپا
  5. طراحی جلد و لیتوگرافی
  6. تهیه فیلم و زینک جلد کتاب
  7. تهیه کاغذ و مقوا
  8. چاپ متن و جلد کتاب
  9. سلفون کشی وصحافی کتاب 

هزینه چاپ کتاب در مرکز طلای کاغذی

هزینه ای که چاپ کردن کتاب به همراه دارد تا حدود زیادی وابسته به اقتصاد روز است. دلیلش هم مشخص است. عوامل مهم در چاپ کتاب مانند کاغذ و خدمات وابسته به شرایط بازر بوده و متغیر هستند. اما ما به شما اطمینان می دهیم که در مرکز طلای کاغذی با کمترین هزینه روند چاپ کتاب را انجام می دهیم.

مدت زمان تحویل  تعداد صفحات قیمت برای 10 جلد    قیمت برای 20 جلد
25-35 روز  100-250 صفحه 650 هزار تومان  750 هزار تومان
25-35 روز   250-400 صفحه 750 هزار تومان  850 هزار تومان
25-35 روز 400-500 صفحه 840 هزار تومان  920 هزار تومان
25-35 روز 500-700 صفحه 930 هزار تومان  980 هزار تومان
25-35 روز  بالای 700 صفحه    تعیین قیمت توسط کارشناس محترم           

  همچنین تیراژ های بالای 20 جلد نیز توسط کارناس محترم موسسه برآورد هزینه می شوند.

چاپ کتاب در موسسه طلای کاغذی

بسیاری از دانشجویان فکر می کنند که روند چاپ کتاب سخت می باشد و تا حدودی درست هم می گویند به خصوص اگر در این زمینه بی تجربه باشند. یک شیوه رایج برای چاپ کردن کتاب استفاده از مشورت اهالی فن و کسانی است که در این زمینه تجربه دارند. مرکز طلای کاغذی به عنوان موسسه ای که چندین سال است در این زمینه فعال می باشد به شما در این مسیر و داشتن کتاب خود کمک می کند

ما در مرکز طلای کاغذی با به کارگیری تجربه ای طولانی در این زمینه و داشتن کارشناسان آشنا به این امر به شما این تضمین را می دهیم که کل روند چاپ کتاب را در کمترین زمان  و کمترین هزینه ممکن برای شما انجام دهیم. کافی است فایل وورد کتاب خود را از طریق ایمیل موسسه برای کارشناسان ماارسال نمایید تا مورد بررسی قرار گیرد. سپس متن کتاب شما برای ویراستاری ارسال شده تا از لحاظ گرامری و علائم نگارشی ویرایش شود. در مرحله بعد لازم است تا کتاب شما صفحه آرایی شده تا به قالب کتاب درآید. وقتی فایل کتاب برای چاپ آماده شد، قبل از چاپ بایستی مراحل اخذ مجوز از وزارت ارشاد را طی نمایید. سپس برای اخذ شابک و فیپا اقدام می نماییم. تمامی این مراحل که به پایان رسید، نوبت به طراحی جلد کتاب می رسد. طراحان ما در این مرحله طبق سلیقه شما و متناسب با موضوع کتاب طراحی جلد را انجام خواهند داد. و در نهایت کتاب برای چاپ و صحافی راهی چاپخانه خواهد شد.

   پربازدید ترین