تبدیل پایان نامه به کتاب

تبدیل پایان نامه به کتاب

  زمان مطالعه  ۳ دقیقه

در این مقاله در مورد تبدیل پایان نامه به کتاب در موسسه طلای کاغذی صحبت می کنیم

  چاپ کتاب   نجفی     ۱ سال پیش

یکی از مواردی که می تواند به دانشجویان و دانشگاهیان در روند کاری و تحصیلی کمک بزرگی کند، داشتن کتاب است. مخصوصا برای دانشجویان اگر بتوانند پایان نامه خود را به کتاب تبدیل کرده و آن را منتشر کنند قدم بزرگی در موفقیت های آینده برداشته اند. استخراج و ارائه یک کتاب از پایان نامه خود می تواند جهت دریافت تشویقی و امتیاز در مصاحبه دکتری، امتیاز ارتقای علمی اساتید و همچنینبرای آزمون های استخدامی کاربرد داشته باشد.

مراحل تبدیل پایان نامه به کتاب

  1.  فایل نهایی و ویرایش شده پایان نامه خود را به موسسه ارسال می کنید که قراردادی بین شما و ناشر تنظیم می شود.
  2. پایان نامه به کارشناسان موسسه ارسال می گردد و به دقت بررسی میب شود و اگر نیاز به ویرایش های ادبی و فنی داشت، با شما درمیان گذاشته می شود تا ویراستاری و اصلاحات لازم را انجام دهید و اگر توانایی و یا وقت این کار را نداشتید، کار ویراستاری پایان نامه شما را توسط موسسه و با دریافت هزینه مربوطه انجام می گردد.
  3. بعد از اتمام ویرایش، فایل شما برای اینکه صفحات آن در قالب کتاب آماده سازی شود، برای صفحه آرایی فرستاده می شود. در این جا است که پایان نامه شما به کتاب تبدیل شود.
  4.  با توجه به موضوع کتاب، سلیقه و معیارهای شما، طرح جلد  مشخص شده و توسط کارشناسان موسسه طراحی می شود. خود شما نیز می توانید طرح جلد مورد علاقه خود را برای کتابتان به ما پیشنهاد کنید.
  5. کتاب  در سامانه سازمان اسناد و کتابخانه ملی ثبت می شود و فیپای آن دریافت کند.
  6. فیپا در شناسنامه کتاب درج می گردد و سپس برای دریافت مجوز چاپ از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، اقدامات لازم صورت می گیرد.
  7. پس از دریافت مجوز چاپ از سوی اداره فرهنگ و ارشاد، اقدامات نهایی برای چاپ کتاب انجام می گیرد.

تبدیل پایان نامه به کتاب در موسسه طلای کاغذی

موضوع مهمی که وجود دارد این است اینگونه نیست که هر کتابی که نوشته شد مستقیم چاپ شده و منتشر شود. باید کتاب مراحل گوناگونی را طی کند تا به مرحله انتشار برسد. مراحل کلی چاپ کتاب به طور خلاصه شامل  قرارداد با ناشر، ویراستاری کتاب، حروف چینی و صفحه آرای، طراحی جلد، لیتوگرافی، تهیه فیلم و زینک جلد کتاب، تهیه کاغذ و مقوا، چاپ متن و جلد کتاب،  سلفون کشی وصحافی کتاب می باشد. مهمتر از همه این ها اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد.

شاید تصور دانشجویان در حال حاضر این باشد که این روند چاپ کتاب از پایان نامه از موارد فنی گرفته تا اخذ مجوز، پروسه ای مشکل و طولانی مدت باشد. ما در مرکز طلای کاغذی با به کارگیری تجربه ای طولانی در این زمینه و داشتن کارشناسان آشنا به این امر به شما این تضمین را می دهیم که کل روند چاپ کتاب از پایان نامه را در کمترین زمان ممکن برای شما انجام دهیم. مرکز طلای کاغذی به نحوی عمل خواهد کرد که نویسنده  و متقاضی این امکان را داشته باشد که در تمامی مراحل چاپ و اخذ مجوز کتاب از صحت و درستی و قانونی بودن چاپ کتاب خود اطمینان حاصل کند.

اگر زمانتان محدود است و کتابی آماده چاپ دارید و روند چاپ را نمی دانید، اگر کتابی نوشته و یا ترجمه کرده اید و قصد دارید با کمترین هزینه و در تیراژی محدود ان را چاپ کنید، اگر قصد دارید که پایان نامه خود را به کتاب تبدیل کنید  و کلا اگر قصد چاپ کردن کتابی برای خود دارید، نگرانی به ذهن خود راه ندهید. مرکز طلای کاغذی می تواند در تمامی این موارد به شما کمک کند و شما را در مسیر چاپ کردن کتابتان همراهی کند.

هزینه چاپ کتاب از پایان نامه در مرکز طلای کاغذی

هزینه ای که چاپ کردن کتاب به همراه دارد تا حدود زیادی وابسته به اقتصاد روز است. اما ما به شما اطمینان می دهیم که در مرکز طلای کاغذی با کمترین هزینه روند چاپ کتاب را انجام می دهیم.

مدت زمان تحویل        تعداد صفحات          قیمت برای 10 جلد          قیمت برای 20 جلد

  25-35 روز            100-250 صفحه          650 هزار تومان               750 هزار تومان  

25-35 روز            250-400 صفحه          750 هزار تومان               850 هزار تومان

25-35 روز            400-500 صفحه          840 هزار تومان               920 هزار تومان

25-35 روز             500-700 صفحه         930 هزار تومان               980 هزار تومان

               25-35 روز            بالای 700 صفحه           تعیین قیمت توسط کارشناس محترم                  

همچنین تیراژ های بالای 20 جلد نیز توسط کارشناس محترم موسسه برآورد هزینه می شوند.

   پربازدید ترین